Pomoc drogowa

Świadczymy usługi pomocy drogowej na terenie miast śląska i małopolski. Pracujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu gwarantując szybki czas dojazdu na miejsce awarii oraz zapewniając profesjonalną obsługę.

pomoc-drogowa-tychy-male1Nasze usługi świadczymy dwoma pojazdami typu auto-laweta, zdolnymi do transportu bądź holowania pojazdów o masie do 3,5 tony. Naszym priorytetem jest wysoka jakość obsługi, dlatego powierzając nam swój samochód możesz być pewny, że zostanie przetransportowany we wskazanie miejsce w takim stanie, w jakim nam został przekazany.

Obszar działania naszej firmy w zakresie pomocy drogowej to przede wszystkim miejscowości znajdujące się w promieniu 30 kilometrów od lokalizacji naszej siedziby, tj miasta takie jak Tychy, Katowice, Mysłowice, Oświęcim czy Chełmek, oraz znajdujące się w pobliżu mniejsze miejscowości, co nie oznacza że nie podejmujemy się pracy w dalszych rejonach kraju i Europy – w takim przypadku naszymi Klientami najczęściej są osoby zamieszkujące wspomniane miejscowości, które z przyczyn losowych zmuszone są do skorzystania z usług pomocy drogowej poza miejscem swojego zamieszkania.

Zapraszamy do kontaktu+48 504180189